skip to Main Content

Stół powinien być  nie tylko piękny ale również funkcjonalny. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne rozwiązania od sprawdzonego niemieckiego producenta. Dbamy, aby nasze okucia były estetyczne i gwarantowały stabilność stołu. Natomiast w przypadku stołów rozkładanych najważniejsza jest wygoda powiększania blatu, dlatego proponujemy Państwu trzy warianty rozkładania stołu:

DSC_0066

WKŁADKI KLASYCZNE

Klasyczny sposób rozkładania stołu polegający na rozsunięciu połówek blatu i włożeniu w uzyskaną przestrzeń chowanej w oskrzyni wkładki. Dla wygody naszych klientów system opiera się na najwyższej klasy prowadnicach, które  zapewnią nie tylko łatwość rozkładania ale również stabilność rozłożonego stołu.

stol_rozk_motyl_1600

WKŁADKI ŚRODKOWE MOTYLKOWE

Innowacyjny system, w którym wkładki znajdują się w oskrzyni złożone na pół niczym książka. Można otworzyć je jednym komfortowym ruchem unikając manewrowania ciężką wkładką.

DSC_0115

WKŁADKI FRONTOWE MOTYLKOWE

System również oparty na złożonej wkładce, jednak znajduje się ona nie w środku a na jednym z boków stołu. Dzięki czemu możemy rozłożyć stół nie odstawiając go od ściany i nie musząc zdejmować znajdujących się na blacie przedmiotów.